• O nas

Szkoła jest placówką publiczną. Organem prowadzącym jest Gmina Lubasz.

Organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Od roku szkolnego 2017/2018 została zmieniona struktura organizacyjna szkoły na I - III. Znaczy to, że dalszą naukę dzieci będą kontynuować w Lubaszu. W bieżącym roku szkolnym - 2017/18 w szkole pracuje dyrektor, 2 nauczycieli wychowawców kl. I i III oraz pani od religii i j. angielskiego, którzy dbają o wykształcenie uczniów mieszkających w Sławnie, Kamionce, Prusinowie i Jędrzejewie. Powstał również oddział "zero", który podlega pod dyrektora przedszkola. Został wydłużony czas pracy do 15.30. Uczniowie mają możliwość zamawiania obiadów, które są dowożone ze szkoły w Lubaszu.

Uczniowie korzystają z sali wiejskiej w Jędrzejewie. Odbywają się tam uroczystości i imprezy szkolne.

W 2007 r. otrzymała profesjonalnie wyposażoną pracownię w ramach projektu ministerialnego "Pracownie komputerowe dla szkół".

Od 2017 r. dyrektorem szkoły jest mgr Maria Grębka.