SZANOWNI PAŃSTWO

Szkoła Podstawowa w Jędrzejewie, Jędrzejewo 40a, 64-720 Lubasz, jako podmiot sektora finansów publicznych podejmuje działania wynikające    z przepisów o samorządzie gminnym oraz systemie oświaty oraz realizuje inne zadania ustawowe i statutowe. Dane osobowe Pani/Pana oraz Pani/Pana dziecka są przetwarzane w formie tradycyjnej oraz elektronicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Zgodnie z art. 4 ust. pkt. 7 RODO Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Jędrzejewie reprezentowana przez Dyrektora SP - Kierownika Jednostki. Dokumenty zawierające dane osobowe Pani/Pana oraz Pani/Pana dziecka będą przetwarzane przez okres określony przeisami prawa.

Przetwarzane dane osobowe nie są i nie będą udostępniane innym podmiotom poza przypadkami, gdy obowiązek taki wynika z powszechnie obowiązujących pzepisów prawa lub zostanie wyrażona na to Pani/Pana zgoda. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani orgnizacji międzynarodowej oraz nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Ponadto informuję, że nadzór nad przestrzeganiem przepisów o ochronie danych osobowych w Szkole Podstawowej w Jędrzejewie realizuje Inspektor Danych Osobowych e-mail: kontakt@smart- standards.com lub jmrowicka@poczta.onet.pl, tel. 602 241 239.

PosiadaPan/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych Pani/Pana oraz Pani/Pana dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, o ile jest to zgodne z przepisami powszechnie obowiązującego prawa. Bliższe informacje uzyskacie Państwo poprzez kontakt z Inspektorem Ochrony Danych.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego organu kontrolnego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana oraz Pani/Pana dziecka narusza obowiązujące przepisy.

Procedura rekrutacji do klasy I - zasady, tryb, postępowanie, dokumentacja.

Karta_informacyjna_kandydata_do_szkoly..pdf

- kredki ołówkowe,
          - kredki świecowe,
          - temperówka z pojemnikiem,
          - teczka kartonowa z gumką,
          - ołówek,
          - długopis,
          - gumka,
          - linijka,
          - zeszyt w wąską linię (z wyraźną liniaturą) 16 kartkowy,
          - zeszyt w kratkę 16 kartkowy,
          - zeszyt do korespondencji w kratkę 32 kartkowy,
          - strój gimnastyczny (biała koszulka, granatowe lub
            czarne spodenki, tenisówki - jeśli dziecko nie potrafi
            wiązać sznurowadeł najlepiej na rzepy),
          - śniadaniówka,
          - kubek do herbaty,
          - zdjęcie na legitymację (kto posiada),
          - wygodny, luźny strój do szkoły.

Podręcznik do religii - "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa"