• Zakończenie Roku Szkolnego 2022/23

• Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 8.00 w holu Publicznej Szkoły Podstawowej  im. Jana Brzechwy w Jędrzejewie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Na początku uczniowie klasy trzeciej zaprezentowali taniec poloneza. Następnie absolwenci za pomocą wierszy i piosenek  wspominali lata spędzone w murach tej szkoły oraz dziękowali  nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w  ich nauczanie i wychowanie. Miłą niespodziankę dla absolwentów przygotowali uczniowie młodszych klas, którzy dobrym słowem i słonikiem na szczęście pożegnali starszych kolegów.  Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce. Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły. Część oficjalną uroczystości zakończyły przemówienia Dyrektora GZOSiP pana Ryszarda Bilskiego i Pani Dyrektor podsumowujące schyłkowy rok szkolny z życzeniami dla wszystkich uczniów udanych i bezpiecznych  wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody.  Po spotkaniu ogólnym, uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami udali się na poczęstunek i kawę.

• Piknik pożegnalny klasy 3.

•  Czas zakończyć pierwszy etap nauki .... postanowili uczcić to  uczniowie  klasy 3,  którzy jeszcze niedawno stanowili najmłodsze grono naszych uczniów.  Teraz nadchodzi czas wakacji, a co za tym idzie? Pożegnania i rozłąki.  Rodzice klasy III zorganizowali rodzinny, pożegnalny piknik dla swoich pociech. Nie brakowało atrakcji takich jak dmuchaniec, lody,  hotdogi oraz wiele innych smakołyków. Zabawa była doskonała, a wychowawczyni,         p.  Sandra Skorupska-Szklińska podziękowała wszystkim za miłą współpracę i atmosferę w klasie.

• Gra Kahoot w klasie III

• W piątek uczniowie poznali grę edukacyjną w aplikacji Kahoot. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem rozwiązywali zadania z różnych dziedzin: przyrodniczej, polonistycznej, matematycznej. Duch rywalizacji mobilizował wszystkich do wytężonej pracy. Forma pracy sprawiła wiele radości dzieciom i zainteresowała wszystkich.

• Dzień Dziecka

•  Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie.  W naszej szkole od rana działo się dużo... Dzieci z samego rana wykonały plakaty, tematem przewodnim było zbliżające się LATO, następnie wszyscy udaliśmy się na boisko szkolne, na którym czekało już wiele atrakcji: pani animatorka, dmuchane zamki, balony oraz smakołyki hotdogi i pyszne gofry, które serwowały mamy uczniów. A na koniec oczywiście lody dla każdego!