• Uroczysty apel z okazji Świąt Majowych

• 26 kwietnia odbył się uroczysty apel z okazji świąt majowych. Uczniowie przypomnieli, że 1 maja obchodzimy Święto Pracy. Z tej okazji podkreślono znaczenie pracy w życiu człowieka. Podkreślono znaczenie flagi Polski, 2 maja odchodzimy Święto Flagi Rzeczypospolitej. Najwięcej uwagi poświęcono obchodom rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie wspomnieli, że nasza Konstytucja, która powstała w 1791 roku, była pierwszą w Europie, a drugą na świecie (po Stanach Zjednoczonych).

Uczniowie zaprezentowali występ artystyczny, składający się z wierszy oraz piosenek o charakterze patriotycznym.

Całą uroczystość wzbogaciły pieśni patriotyczne, a jej powagę podkreśliły barwy narodowe i przygotowana dekoracja.

Na zakończenie glos zabrała Pani Dyrektor Agnieszka Nowak.