• Akcja,,Sprzątanie Świata”

Głównym celem akcji„Sprzątanie Świata”było rozbudzenie świadomości ekologicznej uczniów i odpowiedzialności za środowisko naturalne. Akcja ta miała również na celu przekazanie uczniom jak ważna jest segregacja odpadów w codziennym życiu.

W dniu 16. 09.2022 nasi uczniowie zaopatrzeni w worki na śmieci i jednorazowe rękawice wzięli udział w Akcji „Sprzątanie Świata”. Dzieci zbierały śmieci na wyznaczonym terenie. Czynny udział w takich akcjach zwraca uwagę na to, że należy segregować odpady i dbać o swoje środowisko.

• Msza Św. w Lubaszu

• Msza Święta w Kościele w Lubaszu

W czwartek 8 IX uczniowie nasze szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyli we Mszy Św. w Sanktuarium w Lubaszu .

• Fluoryzacja

• W związku z przeprowadzaną fluoryzacją, proszę aby dzieci przyniosły podpisane szczoteczki w futerale. FLuoryzacja odbywać się będzie w następujących terminach:

Etap I 04.10.2022

Etap II 18.10.2022

Etap III 02.11.2022

Etap IV 15.11.2022

Etap V 29.11.2022

Etap VI 13.12.2022

• Harmonogram dowozów

• Od dnia 12.09. zmieniają się godziny dowozów dzieci. Proszę o zapoznanie się z nowym harmonogramem

II. Autobus

Jędrzejewo osiedle 7,40 (I-VIII) – Jędrzejewo szkołą 7,45 ( IV – VIII) – Prusinowo (IV – VIII) - 7,50- Kamionka szkoła 7,55 - Lubasz ul. Podgórna 8,05 – Lubasz ul. Szkolna 6 – 8,10

• Inauguracja roku szkolnego 2022/23

• W czwartek, 1 września br. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023. Pani Maria Grębka uroczyście przywitała i przedstawiła rodzicom oraz uczniom nową  panią dyrektor Agnieszkę Nowak. Uczniowie klasy II i III przedstawili krótką część artystyczną oraz powitali swoich nowych kolegów i koleżanki z klasy I. Po części artystycznej przemawiała pani dyrektor, Wójt Gminy Lubasz, radna Gminy Lubasz pani Lucyna Urbaniak – Pielka oraz przewodniczący rady rodziców pan Tomasz Gałan.
            Po uroczystości inauguracyjnej uczniowie z radością spotkali się w klasach z wychowawcami i kolegami. Podczas spotkań zapoznali się z planem lekcji i podzielili wrażeniami
            z minionych wakacji. Pani Dyrektor, w imieniu całej społeczności uczniowskiej życzymy wielu sukcesów
            w pracy, nieustających powodów do dumy z osiągnięć uczniów, stałego wsparcia od zawsze zaangażowanej i pomocnej kadry pedagogicznej i pracowników obsługi oraz „dobrych wiatrów”
            w oświacie, tak aby nasza szkoła mogła kontynuować tradycje dobrego kształcenia i wychowania.
            Życzymy wszystkim powodzenia w roku szkolnym2022/23.