• Gminny Konkurs Plastyczny o tematyce przeciw pożarowej

• Martyna Wlekły odebrała nagrodę za udział w Gminnym Konkursie Plastycznym o tematyce przeciw pożarowej, praca Martynki jako jedyna ze szkoły została przekazana do kolejnego etapu - powiatowego. Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy i życzymy dalszych sukcesów!

• Walentynki

• Kilka dni przed 14.lutym Uczniowska Rada ogłosiła, że na holu znajduje się skrzynka na walentynkową pocztę. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem umieszczali swoje wpisy na karteczkach i wrzucali do skrzynki.

We wtorek po drugiej godzinie lekcyjnej wszyscy uczniowie zebrani na korytarzu oczekiwali na rozdanie listów. Na dźwięk swojego imienia i nazwiska każdemu mocniej zabiło serce. Uśmiech na twarzy i rozpromienione buzie świadczyły o tym, że otrzymane listy sprawiły wiele przyjemności . Później odbyły się zabawy oraz wspólne tańce.