• Zachęcamy do udziału w konkursie świątecznym!

• KONKURS- ELEKTRONICZNA KARTKA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Samorząd Gminy Lubasz, Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu, Biblioteka Publiczna Gminy  Lubasz im. ks. Antoniego Ludwiczaka ogłaszają konkurs, którego celem jest propagowanie tradycji związanej z tematyką świąt Bożego Narodzenia.

Uczestnictwo w nim pomoże w rozwijaniu wyobraźni oraz pobudzi aktywność twórczą dzieci, wrażliwość estetyczną, kreatywność oraz pozwoli rozwinąć umiejętność korzystania z możliwości programów graficznych. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z Gminy Lubasz.

Przewidziano trzy kategorie

I kategoria – do lat 6,

II kategoria – 7 lat – 10 lat,

III kategoria – 11 lat – 18 lat

Kryteria oceny to przede wszystkim

samodzielność wykonania pracy, kreatywność oraz nawiązanie do tematyki konkursu.

Prace należy dostarczyć w formie elektronicznej na adres e – mail gok-lubasz@wp.pl do dnia 17.12.2020 r., w temacie maila należy zamieścić KONKURS- ELEKTRONICZNA KARTKA.

Zapraszamy do udziału!

• ,,Szkoła do hymnu"

• Pierwszoklasiści o symbolicznej godzinie 11.11 odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”.

• Święto Niepodległości- uczniowie kl.II

• Uczniowie kl. II w trakcie nauki zdalnej uczcili pamięć osób, które poświęciły życie za ojczyznę, za naszą Polskę. Ubrani odświętnie z przypiętymi kotylionami recytowali wiersze patriotyczne oraz zaśpiewali  piosenkę:,,Co to jest niepodległość?".

11 listopada o 11:11 odśpiewali hymn w ramach akcji ,,Szkoła do hymnu".

• PROŚBA O UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI "SZKOŁA DO HYMNU"

• SZANOWNI RODZICE!

Bardzo proszę o udział dzieci w ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu" i w dniu 11 listopada z okazji Święta Niepodległości" odśpiewanie hymnu o godz. 11.11 oraz udokumentowanie tego faktu w postaci zdjęcia lub filmiku i przesłanie wychowawcy.

Z góry dziękuję za zrozumienie i zaangażowanie

Pozdrawiam serdecznie!

Maria Grębka

• ZAWIESZENIE ZAJĘĆ STACJONARNYCH!

• Uwaga!

Od poniedziałku - 9 listopada do 29 listopada zawieszone zostają zajęcia stacjonarne. Uczniowie klas I-III przechodzą na naukę zdalną. Proszę zadbać o własne bezpieczeństwo i ograniczenie kontaktów w celu przerwania transmisji i rozprzestrzeniania się wirusa. Zostań w domu! Pozdrawiam. Maria Grębka

• POWRÓT DO ZAJĘĆ STACJONARNYCH

• SZANOWNI RODZICE!

Od 02 listopada wracamy do szkoły. Wszystkie zajęcia będą się odbywać według dotychczasowego planu.                                                                                                                      Plan dowozów i odwozów nie uległ zmianie.

DOWÓZ

Autobus PKS

ODWOZY

• PRZEDŁUŻENIE PRACY ZDALNEJ DO 30 PAŹDZIERNIKA

• SZANOWNI RODZICE!

DECYZYZJĄ PAŃSTWOWEGO POWIATOWEGO INSPEKTORA SANITARNEGO W CZARNKOWIE NAUKA ZDALNA WE WSZYSTKICH PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH  W GMINIE LUBASZ BĘDZIE KONTYNUOWANA PRZEZ NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ - DO 30 PAŹDZIERNIKA.

• INFORMACJA O NAUCE ZDALNEJ

• Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Czarnkowie przychylił się do wniosków Dyrektorów Szkół i Przedszkola w Lubaszu i wyraził zgodę na przejście w tryb nauki zadalnej od 19 do 23.10.2020r.

W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE DECYZJA ZOSTAŁA WYDANA W NIEDZIELĘ WIECZOREM, A WCZEŚNIEJ W POROZUMIENIU Z ORGANEM PROWADZĄCYM ZDECYDOWALIŚMY O ZAWIESZENIU ZAJĘĆ NA PONIEDZIAŁEK I WTOREK (19 i 20 października) - naukę zdalną zaczynamy od środy - 21.10.2020r.

Bardzo proszę o jak najszybsze przekazanie wychowawcom informacji o potrzebie wypożyczenia tabletów na czas nauki zdalnej.                                          Aby otrzymać tablet należy  podpisać umowę użyczenia.

Tablety wraz z umowami najprawdopodobniej będą rozwozili strażacy.

Maria Grębka (798 528 736)

• ŚLUBUJEMY!

• Uczniowie klasy pierwszej 14 października  złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów. Tym samym pierwszaki stały się pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności . Uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali, czego  s  już nauczyły  i pokazali, że zasłużyły na miano ucznia!